Кафедра СКІД

офіційний сайт кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

Конференція

Інформація, комунікація, суспільство – 2022

XІ Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація, суспільство – 2022»!

Вже традиційною стала конференція ICS, яка проводиться щорічно під егідою кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності (СКІД) Національного університету «Львівська політехніка» – найбільшого та найстарішого технічного університету України.

Сфера наукових інтересів колективу кафедри СКІД Львівської політехніки є синтезом цілої низки актуальних напрямів досліджень із консолідації інформації, соціальних комунікацій, бібліотечної та архівної діяльності, інформаційного менеджменту, електронного урядування, документознавства, прикладної психології та лінгвістики, безпеки інформаційного простору.

Комплексність досліджень та їхня актуальність диктують потребу в обміні науковою інформацією з представниками вітчизняних та закордонних наукових шкіл, у встановленні партнерських стосунків з організаціями.

ICS-2022 відбулася в смт Чинадієво (Мукачівський район, Закарпатська область).

Завантаження

Завжди актуальну інформацію про конференцію ІКС -2022 можна знайти за адресою: www.facebook.com/ics.conference